Language:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano   Україньска  

border=0

INTERNET SERVICES CORPORATION PRIVATUMO POLITIKA

1300 Altura Road
Fort Mill, SC 29708

Paskutinio atnaujinimo / įsigaliojimo data: 2024 m. kovo 31 d.

Šioje InterNet Services privatumo politikoje (toliau – Privatumo politika) aprašoma, kaip InterNet Services Corporation ir jos filialai (toliau – „mes“, „mūsų“ arba „mums“) renka, naudoja ir dalijasi jūsų asmeninę informaciją (kaip apibrėžta toliau) teikiant produktus ir paslaugas mūsų valdomose interneto svetainėje ar mobiliojoje programėlėje (kiekviena atskirai – „Svetainė“, o visos kartu – „Svetainės“), nepriklausomai nuo to, ar jomis naudojamasi per kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar kitą technologiją. Naudodamiesi Svetainėmis, jūs išreiškiate savo sutikimą su visomis šiomis sąlygomis Jei nesutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis arba Jei nesutinkate su šios Privatumo politikos nuostatomis ar taikomomis Svetainių naudojimo sąlygomis, nesinaudokite Svetainėmis ir neteikite mums jokios savo asmeninės informacijos.

Kokią informaciją renkame

Asmeninė informacija“ – tai informacija, kuri gali būti naudojama asmeniui identifikuoti, įskaitant, bet neapsiribojant, tokią informaciją kaip Svetainės naudojimo duomenys (įskaitant, bet neapsiribojant, įrenginio naršyklės ir operacinės sistemos informaciją, įrenginio interneto protokolo (IP) ir medijos prieigos kontrolės (MAC) adresus, naršymo istoriją (įskaitant naršymo datas) naršymo istoriją (įskaitant naršymo datas, laiką ir paspaudimus), įrenginio paieškos informaciją ir įrenginio geografinės vietos nustatymo duomenis, bendrai vadinama „Naudojimosi duomenimis“) ir su mokėjimais susijusi informacija. Asmeninė informacija neapima viešai prieinamos informacijos. Kai lankotės, naudojatės ar registruojatės Svetainėse, užsakote produktus ar paslaugas, dalijatės bet kokia savo Asmenine informacija su savo aukštesne linija dalyvaujate apklausose, klausimynuose, apklausose ir akcijose, prašote informacijos, paliekate komentarus, pildote atsiliepimų formas, keliate vaizdo įrašus, siunčiate pranešimus, nuotraukas ar kitą turinį bet kurioje Svetainėje ar per ją ir (arba) dalyvaujate interneto transliacijose, pokalbių kambariuose, tinklaraščiuose ar forumuose, diskusijų lentose, tinklaraščiuose ar kitose interaktyviose funkcijose bet kurioje iš Svetainių ar per jas, arba kitaip bendraujate ar sąveikaujate su mumis per bet kurią iš Svetainių, mes renkame atitinkamą jūsų asmeninę informaciją. Tai, kaip renkame jūsų Asmeninę informaciją, priklauso nuo to, kaip jūs naudojatės Svetainėmis ir bendraujate su mumis. Taip pat galime rinkti demografinę informaciją, pavyzdžiui, jūsų amžių, lytį ir etninę priklausomybę. Kai bet kurioje Svetainėje perkate arba užsakote pavyzdžiui, prenumeratas, verslo paramos medžiagą, turinį ar panašią medžiagą ir pateikiate su mokėjimu susijusią informaciją, įskaitant kredito kortelių numerius ir jų galiojimo datas, ši su mokėjimu susijusi informacija nedelsiant perduodama tiesiogiai mūsų trečiosios šalies mokėjimo paslaugų teikėjui, kad šis apdorotų jūsų mokėjimus, todėl mes jos nesaugome ir nenaudojame jokiu kitu būdu.

Naudojimo duomenis renkame per Svetainėse įdiegtas analizės paslaugas, kad gautume veiklos ir rinkodaros duomenis apie jūsų naudojimąsi Svetainėmis, įskaitant apibendrintus duomenis, pagal kuriuos jūsų negalima identifikuoti, arba duomenis, pagal kuriuos jus galima identifikuoti, ir kurie parodo, kokiomis paslaugomis ir funkcijomis naudojatės arba prie kurių prieinate Svetainėse (įskaitant, bet neapsiribojant, ar galėjote pasiekti arba atsisiųsti audiovizualinę medžiagą arba kitą turinį iš Svetainių), taip pat įrenginio tipą ir aparatinės įrangos savybes, šalį ir atsisiuntimo kalbą, susijusią su jūsų naudojimusi Svetainėmis.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų šalių

Informaciją apie jus galime gauti iš trečiųjų šalių. Pavyzdžiui, jei naršote kitoje interneto svetainėje ar mobiliojoje programėlėje ir toje kitoje interneto svetainėje ar mobiliojoje programėlėje pasirenkate gauti informaciją iš mūsų, ta trečiosios šalies interneto svetainė ar mobilioji programėlė gali perduoti mums jūsų el. pašto adresą ir tam tikrą kitą informaciją apie jus, kad mes galėtume susisiekti su jumis, kaip prašoma. Taip pat galite pasirinkti naudotis trečiosios šalies programėle arba funkcija per Svetaines, per kurias leidžiate mums rinkti (arba trečiajai šaliai dalytis) informaciją apie jus, įskaitant Asmeninę informaciją.

Asmeninę informaciją, kurią apie jus renkame Svetainėse, galime papildyti arba sujungti su įrašais, kuriuos gauname iš trečiųjų šalių, kad pagerintume jūsų aptarnavimo kokybę, pritaikytume jums savo turinį ir pasiūlytume galimybę įsigyti produktų ar paslaugų, kurie, mūsų manymu, gali jus sudominti.

Slapukai, žiniatinklio švyturiai ir analizės paslaugos

Kai lankotės Svetainėse naudodami bet kurį įrenginį, tam tikrą informaciją į tą įrenginį galime įrašyti slapukų pavidalu. Slapukai - tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos daugelis svetainių naudoja unikaliai identifikuoti naudotojo naršyklę, išsaugoti naudotojo naršyklėje informaciją ar nustatymus, kad svetainė galėtų atpažinti naudotoją, kai jis sugrįš, arba stebėti naudotojo naršymo svetainėje elgseną. Slapukai taip pat padeda mums suteikti pritaikytą patirtį ir gali padėti aptikti tam tikras sukčiavimo rūšis. Daugeliu atvejų galite tvarkyti slapukų nuostatas ir atsisakyti slapukų bei kitų duomenų rinkimo technologijų naudojimo, sukonfigūravę konkrečios naršyklės privatumo ar kitus nustatymus. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad jei savo naršyklėje sukonfigūruosite nepriimti iš mūsų slapukų, kai kurios mūsų Svetainių funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta, ir jums gali būti neprieinamos visos paslaugos, funkcijos ir (arba) akcijos, kurias galime siūlyti Svetainėse.

Žiniatinklio švyturiai („Web beacons“, taip pat žinomi kaip „clear gif“, pikselių žymos arba žiniatinklio bug'ai) - tai maži grafiniai vaizdai su unikaliu identifikatoriumi, kurių funkcija panaši į slapukų ir kurie talpinami svetainės puslapiuose bei el. laiškuose, kad galėtume nustatyti, ar atlikote tam tikrą veiksmą. Žiniatinklio švyturiai gali būti naudojami slapukams pristatyti arba bendrauti su jais, skaičiuoti naudotojus, kurie apsilankė tam tikruose puslapiuose, ir suprasti naudojimo įpročius. Žiniatinklio švyturiai gali būti naudojami Svetainių ir reklamos veiksmingumui įvertinti tam tikrais būdais, pavyzdžiui, skaičiuojant asmenų, kurie apsilanko Svetainėse arba atidaro ir veikia pagal mūsų išsiųstą el. pašto pranešimą, skaičių. Kai kurių žiniatinklio švyturių galite nenaudoti atmesdami slapukus.

Kaip minėjome, taip pat galime naudoti tam tikras analizės paslaugas ir svetainės lankytojų atpažinimo programinę įrangą, kad pagerintume Svetainių naudojimą ir funkcionalumą bei sudarytume demografinį profilį. Jei tokias analizės paslaugas ir programinę įrangą teikia trečiosios šalys, trečiosios šalys taip pat gali gauti surinktą informaciją, įskaitant Asmeninę informaciją tokiu atveju trečiųjų gautos tokios informacijos naudojimą reglamentuoja jų atitinkamos privatumo politikos nuostatos.

Prašymai nesekti

Išskyrus atvejus, kai jūsų naršyklės nustatymai sukonfigūruoti taip, kad jūsų veikla internete ir viešai prieinama informacija apie jūsų veiklą internete būtų nematoma svetainių naudojimo analizės priemonėms, šiuo metu neturime technologinių galimybių neįtraukti jūsų į Svetainėse renkamą naudojimo analizę tiek, kiek jūsų naršyklė tik siunčia mums pranešimą „nesekti“ ir kitaip neatlieka jūsų stebėjimo be jokių mūsų veiksmų.

Kaip naudojame jūsų asmeninę informaciją

Jūsų asmeninę informaciją renkame ir naudojame įvairiais verslo tikslais. Mes galime naudoti jūsų Asmeninę informaciją ir asmeninius naudojimo duomenis pagal šią privatumo politiką, kad galėtume:

Neasmeninius naudojimo duomenis taip pat naudojame įvairiais tikslais, įskaitant šiuos:

Kaip dalijamės jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, įskaitant NVS

Be jau aprašytų būdų naudoti jūsų Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis, taip pat galime dalytis jūsų Asmenine informacija ir Naudojimo duomenimis su tam tikromis trečiosiomis šalimis. Jei esate nepriklausomas verslo savininkas (toliau - NVS), vystantis verslą kaip nepriklausomas Amway verslo savininkas ir vienas iš mūsų registruotų narių, gausite patarimų ir informacijos iš savo asmeninės verslo konsultantų komandos, paramos tinklo, kurį sudaro jūsų rėmėjas NVS ir jūsų aukštesnioji rėmimo linija. Jūsų Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis galime bendrinti su savo filialais ir trečiosiomis šalimis - patikimais verslo partneriais, su kuriais bendradarbiaujame ir kurie teikia paslaugas bei funkcijas mūsų arba savo vardu, pavyzdžiui, su įmonėmis ar asmenimis, kurie kartu siūlo produktus ir paslaugas, įskaitant, bet neapsiribojant, Amway, jūsų tiesioginį rėmėją ir visą aukštesniąją liniją. Kad būtų galima palaikyti tam tikrą bendravimą su jumis ir kad mes ir Amway galėtume su jumis dirbti ir jums teikti aukštos kokybės pagalbą, produktus ir paslaugas, kad, be kita ko, galėtumėte kurti savo Amway verslą, jūs akivaizdžiai neprieštaraujate ir sutinkate, kad mes galime dalytis ir įgaliojate mus dalytis toliau nurodyta jūsų Asmenine ir kita informacija su Amway, taip pat su jus remiančiais NVS ir jūsų tiesiogine aukštesnės linijos organizacija, mums įprastu jūsų verslo palaikymo būdu: (a) jūsų kontaktinė informacija (pvz., jūsų vardas ir pavardė, pašto ir (arba) el. pašto adresas, telefono numeris (-iai) ir fakso numeris (-iai), jei tokie yra, b) jūsų lytis, amžius, pilietybė, gimimo data ir vieta, c) jūsų šeiminė padėtis, d) jūsų NVS organizacinė informacija (pvz. jūsų NVS įmonės pavadinimas ir savininkų arba vadovų duomenys), jūsų NVS registracijos numeris, (e) jūsų registracijos pas mus numeris ir (f) jūsų komunikacijos pasirinkimai. Kai tokią jūsų informaciją pateikiame Amway, ji taip pat gali sekti jūsų veiklą Svetainėse ir su mumis, įskaitant tai, ar, kada ir kokiu mastu įsigijote tam tikrą verslo palaikymo medžiagą iš mūsų arba su mumis susijusios aukštesniosios savo rėmimo linijos. Toks sutikimas galios tol, kol mums nepranešite, kad jį atšaukėte. Mes taip pat galime pateikti jūsų Asmeninę informaciją, jei tai būtina, jūsų kredito kortelės išdavėjui, kredito ataskaitų teikimo ir sukčiavimo tikrinimo agentūroms ar bet kuriai trečiajai šaliai, su kuria esame sudarę sutartį dėl mokėjimų už paslaugas ir produktus, kuriuos iš mūsų perkate Svetainėse taip pat skolų išieškojimo agentūroms, jei nesumokate mums priklausančių pinigų. Jei naudojatės Svetainėmis ir pateikiate Asmeninę informaciją mobiliuoju įrenginiu, jūsų Asmeninė informacija bus perduodama per jūsų mobiliojo ryšio operatoriaus tinklą, todėl jūsų operatorius gali turėti prieigą prie jos. Papildomos informacijos ieškokite savo mobiliojo ryšio operatoriaus privatumo politikoje.

Sąmoningai neleidžiame trečiosioms šalims, išskyrus tas trečiąsias šalis, kurios teikia analizės paslaugas mūsų prašymu arba yra įgaliotos pagal įstatymą (t. y. teisėsaugos institucijos), rinkti jūsų Asmeninės informacijos arba jus sekti (t. y. gauti srauto duomenis naudojant naudojimo analizės įrankius) per Svetaines, tačiau jūsų Asmeninė informacija vis tiek gali būti matoma trečiosioms šalims per Svetaines tiek, kiek ją viešai paskelbsite (pavyzdžiui, skelbdami turinį viešose srityse, kaip aprašyta pirmiau). Mes neparduosime jūsų Asmeninės informacijos.

Jūsų Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis taip pat galime naudoti arba jais dalytis su mūsų dukterinėmis įmonėmis, filialais ir kitais subjektais, kuriuos kontroliuojame arba kurie yra bendrai kontroliuojami su mumis, taip pat su Amway, dėl verslo, veiklos ir susijusių tikslų pagal šią Privatumo politiką. Pasiliekame teisę perduoti bet kokią turimą informaciją apie jus (įskaitant jūsų Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis), susijusią su mūsų verslo pardavimu, susijungimu, konsolidacija, kontrolės pasikeitimu, turto perdavimu, reorganizavimu ar likvidavimu. Pasiliekame teisę atskleisti bet kokią Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis, jei to reikalauja teisėsaugos institucijos arba jei to iš mūsų reikalauja įstatymas, sutartis, reglamentas, teismo šaukimas, teismo įsakymas ar vyriausybinė institucija. Taip pat galime atskleisti jūsų Asmeninę informaciją ir Naudojimo duomenis trečiosioms šalims, jei turime pagrindo manyti, kad tokios informacijos atskleidimas yra būtinas norint atlikti galimų teisės pažeidimų tyrimus, bendradarbiauti atliekant bet kokį teisinį tyrimą arba siekiant nustatyti, susisiekti ar iškelti bylą asmeniui, kuris gali pažeisti mūsų Svetainių naudojimo sąlygas.

Jūsų pasirinkimai, įskaitant prieigą prie asmeninės informacijos ir jos taisymą

Prieš rinkdami jūsų asmeninę informaciją Svetainėse, visada gausime jūsų leidimą. Mes nenaudosime jūsų Asmeninės informacijos, surinktos per Svetaines, būdais, nesusijusiais su tikslais, dėl kurių jūs mums tą Asmeninę informaciją pateikėte, įskaitant šioje privatumo politikoje aprašytus būdus, ir nesuteiksime jums galimybės pasirinkti, ar leisti tokį nesusijusį naudojimą. Jei nuspręsite neteikti mums tam tikros Asmeninės informacijos, turėkite omenyje, kad gali būti užkirstas kelias visapusiškai naudotis Svetainėse siūlomomis funkcijomis, paslaugomis ir (arba) akcijomis arba kitaip maksimaliai išnaudoti savo narystės pas mus privalumus. Pavyzdžiui, galime reikalauti jūsų vardo, pavardės ir el. pašto adreso, kad galėtume jus užregistruoti kaip narį, įvykdyti jūsų užsakymus, įtraukti jus į el. pašto naujienlaiškių sąrašus arba leisti komentuoti mūsų tinklaraščius ar kitą turinį, taip pat galime reikalauti jūsų namų adreso, el. pašto adreso ir (arba) telefono numerio, jei norite dalyvauti konkurse ar loterijoje, kurią mes galime remti ar administruoti, ir kad galėtume siųsti pranešimus apie prizus, pristatyti apdovanojimus ar prizus arba pranešti jums apie specialius pasiūlymus.

Galite atsisakyti, kad jūsų Asmens duomenys būtų naudojami komerciniais tikslais. Jei nebenorite gauti mūsų rinkodaros ir reklaminių pranešimų, galite susisiekti su mumis el. paštu customerservice@isc-mail.com, kad būtumėte išbraukti iš mūsų sąrašų, arba kitaip pakeisti savo asmeninius nustatymus Svetainių narystės zonoje. Būtinai nurodykite visą kontaktinę informaciją, kurią norite pašalinti iš mūsų reklaminių kontaktų sąrašo, įskaitant fizinius adresus, telefono numerius ir el. pašto adresus (atkreipkite dėmesį, kad jei naudojate daugiau nei vieną el. pašto adresą, atsisakymo el. laišką turėsite siųsti iš kiekvieno naudojamo el. pašto adreso). Jei iš mūsų gaunate bet kokį internetinį naujienlaiškį ar panašų reklaminį el. pašto pranešimą, jums bus suteikta galimybė bet kuriuo metu „atsisakyti“ tolesnių mūsų el. pašto pranešimų gavimo. Kai kuriais atvejais, kai galite apsilankyti mūsų Svetainėse, jose gali būti leidžiama pasirinkti, ar norite gauti tam tikrus internetinius naujienlaiškius ir reklaminius pranešimus, ir atnaujinti savo kontaktinę informaciją. Jūsų pasirinkimas negauti reklaminės ir rinkodaros medžiagos netrukdys mums susirašinėti su jumis el. paštu ar kitais būdais dėl jūsų esamų ar buvusių verslo santykių su mumis (pvz., bet kokio mūsų produktų ar paslaugų pirkimo ar atsakymų į informacijos prašymus, kurių prašote mūsų naudodamiesi Svetainėmis ar kitais būdais), ir netrukdys mums pasiekti ir peržiūrėti jūsų Asmeninę informaciją, kad galėtume prižiūrėti ir tobulinti Svetaines ir mūsų produktus bei paslaugas.

Imamės pagrįstų priemonių, kad užtikrintume, jog Svetainėse renkama asmeninė informacija būtų tiksli, aktuali, išsami ir patikima pagal numatytą paskirtį. Jei norite atnaujinti ar kitaip ištaisyti mums pateiktą Asmeninę informaciją, galite redaguoti ją atitinkamoje Svetainėje baigę registraciją, arba galite susisiekti su mumis el. paštu customerservice@isc-mail.com ir mes jums padėsime tai padaryti. Vadovaudamiesi įprastine įrašų tvarkymo tvarka, galime ištrinti tam tikrus įrašus, kuriuose yra jūsų per Svetaines pateiktos Asmeninės informacijos. Nesame įpareigoti saugoti tokią Asmeninę informaciją neribotą laiką ir atsisakome bet kokios atsakomybės, susijusios su tokios Asmeninės informacijos sunaikinimu. Be to, paskambinę mums telefonu 803 547 9327 (anglų kalba) arba 803 547 9329 (ispanų kalba), susisiekę su mumis per atitinkamas Svetainėse esančias „kontaktų“ nuorodas arba atsiuntę el. laišką adresu customerservice@isc-mail.com, galite paprašyti, kad ištrintume arba grąžintume jūsų Asmeninę informaciją, ir mes tai padarysime, pasilikdami bet kokias kopijas, jei tai būtina pagal galiojančius įstatymus. Turėtumėte žinoti, kad ne visada įmanoma visiškai pašalinti ar ištrinti visą jūsų informaciją iš mūsų duomenų bazių, nesant tam tikrų duomenų likučių dėl atsarginių kopijų ir kitų priežasčių. Be to, mes neprivalėsime tenkinti jūsų prašymo ištrinti jūsų Asmens duomenis, jei mums būtina išsaugoti jūsų Asmens duomenis dėl tam tikrų pagrįstų verslo priežasčių pagal galiojančius įstatymus.

Privatumo apsauga

Pripažįstame jūsų pasitikėjimą ir esame įsipareigoję imtis pagrįstų priemonių, kad apsaugotume Asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate Svetainėse, nuo praradimo, netinkamo naudojimo ir neteisėtos prieigos. Siekdami apsaugoti ir užkirsti kelią neteisėtai prieigai prie jūsų Asmeninės informacijos ir išlaikyti jos vientisumą, taikome fizines, technologines ir valdymo kontrolės priemones. Nors garantuoto saugumo nėra nei internete, nei neprisijungus prie interneto, dedame komerciškai pagrįstas pastangas, kad apsaugotume tokią informaciją pagal šią privatumo politiką ir galiojančius įstatymus.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad privalote saugoti slaptažodį, kurį naudojate prieigai prie Svetainių. Jei įtariate, kad jūsų slaptažodis buvo atskleistas, turite nedelsdami pranešti mums adresu customerservice@isc-mail.com. Primygtinai raginame reguliariai keisti slaptažodį, kad išvengtumėte neteisėtos prieigos. Kadangi jūsų naudotojo identifikavimo numeris, naudotojo vardas ir slaptažodis yra žinomi tik jums, jūs prisiimate visišką atsakomybę už bet kokį naudojimąsi mūsų Svetainėmis, atliekamą naudojant jūsų naudotojo identifikavimo numerį, naudotojo vardą ir slaptažodį.

Turinio įkėlimas

Tik jūs atsakote už informaciją ir kitą turinį, kurį skelbiate Svetainėse arba per jas. Suprantate, kad Asmeninė informacija, turinys ir kita informacija, kurią skelbiate viešosiose Svetainių dalyse arba per jas, yra visuotinai prieinama, peržiūrima, naudojama ir renkama kitų asmenų (įskaitant kitus narius), ir dėl to kiti asmenys gali siųsti prašomus ar neprašomus pranešimus ar kitaip su jumis susisiekti. Rekomenduojame būti atsargiems skelbiant savo Asmeninę informaciją apie save viešosiose Svetainių dalyse. Jūs pareiškiate ir garantuojate, kad jums priklauso arba kitaip turite leidimą naudoti ir dalytis bet kokiu turiniu ir bet kokia trečiųjų asmenų informacija, kurią galite paskelbti Svetainėse arba per jas, ir sutinkate atlyginti, ginti ir apsaugoti mus ir mūsų filialus, dukterines įmones, verslo partnerius, atstovus ar paslaugų teikėjus nuo bet kokių pretenzijų, įsipareigojimų, išlaidų ir sąnaudų, susijusių su tokios informacijos pateikimu.

Jūsų asmeninės informacijos saugojimas ir perdavimas

Mūsų pagrindinė būstinė yra Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jūsų Asmeninė informacija bus saugoma duomenų bazėse Jungtinėse Valstijose, ir mes galime ją pasiekti arba perduoti mums Jungtinėse Valstijose arba mūsų filialams, dukterinėms įmonėms, verslo partneriams, agentams ar paslaugų teikėjams kitur pasaulyje. Jūs pripažįstate, kad bet kokia mums pateikta informacija gali būti perduota ir saugoma Jungtinėse Amerikos Valstijose. Naudodamiesi Svetainėmis arba pateikdami mums bet kokią informaciją, sutinkate, kad tokia informacija būtų renkama, tvarkoma, saugoma ir perduodama Jungtinėse Amerikos Valstijose ir į jas. Mes saugosime Asmeninės informacijos privatumą ir saugumą pagal šią privatumo politiką, nepriklausomai nuo to, kur ji apdorojama ar saugoma.

Pranešimas Kalifornijos valstijos gyventojams

Šis skyrius papildo likusią šios privatumo politikos dalį ir (a) taikomas tik Kalifornijos valstijos gyventojams (toliau - Kalifornijos gyventojai) tiek, kiek 2018 m. Kalifornijos vartotojų privatumo įstatymas (su pakeitimais, padarytais Kalifornijos privatumo teisių įstatymu, toliau - CCPA) taikomas tokių Kalifornijos gyventojų asmeninės informacijos tvarkymui, ir (b) naudojamas kaip „Pranešimas apie duomenų rinkimą“, kurio reikalaujama pagal CCPA. Šioje privatumo politikoje vartojama sąvoka „Asmeninė informacija“ turi tą pačią reikšmę kaip ir sąvoka „Asmeninė informacija“ pagal CCPA. Asmeninė informacija neapima apibendrintos ar nuasmenintos informacijos arba bet kokios kitos informacijos, kuriai CCPA netaikoma. Mūsų pirmiau pateiktas teiginys „Mes neparduosime jūsų Asmeninės informacijos“ apima bet kokius veiksmus, kurie atitinka asmeninės informacijos „pardavimo“ apibrėžtį pagal CCPA Kalifornijos gyventojų atžvilgiu. Taip pat mes „nesidalijame“ Kalifornijos gyventojų asmenine informacija, kaip ši sąvoka apibrėžta CCPA. Pagal CCPA ir kaip toliau aprašyta, Kalifornijos gyventojai turi teisę reikalauti, kad įmonė, su kuria jie yra užmezgę verslo santykius, pateiktų tam tikrą informaciją apie tai, kokius asmeninės informacijos tipus ir kategorijas renka tokia įmonė, iš kokių šaltinių renkama tokia asmeninė informacija, kokiu tikslu renkama tokia asmeninė informacija, kokios yra trečiųjų šalių, su kuriomis tokia įmonė dalijasi tokia asmenine informacija tiesioginės rinkodaros tikslais, kategorijos ir tapatybės, taip pat konkrečios surinktos asmeninės informacijos dalys.

• Kalifornijos gyventojų teisės pagal CCPA

Mes atsižvelgsime į patvirtintus prašymus pasinaudoti teisėmis, kurias CCPA suteikia Kalifornijos gyventojams dėl jų asmeninės informacijos, ir nediskriminuosime Kalifornijos gyventojų jokiais galiojančiuose įstatymuose draudžiamais būdais dėl naudojimosi tokiomis teisėmis. Gavę prašymą, Kalifornijos gyventojams pateiksime informaciją apie jų asmeninės informacijos rinkimą ir naudojimą per pastaruosius 12 mėnesių, įskaitant asmeninės informacijos, kurią apie juos surinkome, kategorijas ir konkrečius asmeninės informacijos vienetus, verslo tikslą (-us), kuriuo (-iais) ją rinkome, ir trečiųjų šalių, su kuriomis dalijamės šia informacija, kategorijas. Kalifornijos gyventojai gali prašyti, kad ištrintume bet kokią apie juos surinktą asmeninę informaciją. Tačiau ši teisė nėra absoliuti ir tam tikromis aplinkybėmis galime atsisakyti ištrinti tokią asmeninę informaciją, kaip leidžiama pagal CCPA. Mes neparduodame asmeninės informacijos trečiosioms šalims mainais už pinigus. Tačiau, kaip nurodyta pirmiau, dalijamės tam tikra asmenine informacija su tam tikromis trečiosiomis šalimis, įskaitant Amway ir NVS. Pagal CCPA šis keitimasis gali būti laikomas „pardavimu“ arba „dalijimusi“, todėl Kalifornijos gyventojai turi teisę atsisakyti bet kokio tokio asmeninės informacijos „pardavimo“ arba „dalijimosi“.

• Kalifornijos gyventojų naudojimasis savo teisėmis pagal CCPA

Kalifornijos gyventojai gali pasinaudoti savo teisėmis pagal CCPA, kaip aprašyta pirmiau, rašydami mums adresu InterNet Services Corporation, 1300 Altura Road, Fort Mill, South Carolina 29708, JAV, skambindami mums telefonu 803 547 9327 (anglų kalba) arba 803 547 9329 (ispanų kalba) arba rašydami mums el. paštu customerservice@isc-mail.com. Visuose tokiuose pranešimuose pateikite mums pakankamai išsamią informaciją, kad galėtume tinkamai įvertinti ir atsakyti. Į neišsamius ar neaiškius prašymus galime neatsakyti, taip pat pasiliekame teisę neatsakyti į prašymus, gautus per trečiųjų šalių programas ar automatizuotus procesus, jei tokių prašymų tiesiogiai nepatvirtina atskiri Kalifornijos gyventojai.

• Tapatybės patikrinimas, susijęs su prašymais pateikti asmeninę informaciją pagal CCPA

Prieš pateikdami užklausą, kaip aprašyta pirmiau, paprašysime Kalifornijos gyventojo patvirtinti savo tapatybę. Be to, bet kokius prašymus, kurie pateikiami Kalifornijos gyventojo vardu, būtina įrodyti asmens, veikiančio kito Kalifornijos gyventojo vardu, tapatybę ir pateikti galiojantį įgaliojimą, pagal kurį Kalifornijos gyventojas suteikė atstovavimo statusą prašymą teikiančiam atstovui. Atliekant tokį patikrinimą gali būti reikalaujama, kad atitinkamas Kalifornijos gyventojas arba jo atstovas pateiktų vieną ar daugiau galiojančių valstybinių asmens tapatybės dokumentų.

Nuorodos

Svetainėse gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines, kurių mes nekontroliuojame. Jūs pripažįstate, kad mes neatsakome už svetainių, kurios mums nepriklauso, kurių mes nevaldome ir nekontroliuojame, turinio tikslumą ar kitus aspektus. Jūs aiškiai pripažįstate ir sutinkate, kad nuorodomis į bet kurias tokias trečiųjų šalių svetaines naudojatės savo pačių rizika ir kad jums taikomos tų trečiųjų šalių svetainių taikomos privatumo politikos nuostatos ir sąlygos. Raginame jus būti sąmoningus kiekvieną kartą, kai paliekate Svetaines, ir perskaityti kiekvienos trečiosios šalies svetainės, į kurią galime pateikti nuorodą ir kuri gali rinkti jūsų informaciją, privatumo pareiškimus.

Vaikai

Svetainės neskirtos naudotis jaunesniems nei 13 metų vaikams ir mes sąmoningai neprašome ir nerenkame jaunesnių nei 13 metų vaikų Asmeninės informacijos. Sužinoję, kad surinkome jaunesnio nei 13 metų vaiko Asmeninę informaciją, imsimės priemonių, kad tokia Asmeninė informacija būtų kuo greičiau ištrinta. Jei esate jaunesni nei 13 metų, Svetainėse nepateikite mums savo el. pašto adreso ar bet kokios kitos Asmeninės informacijos.

Pranešimas apie pakeitimus

Pasiliekame teisę savo nuožiūra ir bet kuriuo metu koreguoti arba pakeisti šią privatumo politiką. Tokiais pakeitimais gali būti laikomi papildymai arba išbraukimai, jie įsigalioja iš karto po paskelbimo Svetainėse. Jei po tokių pakeitimų paskelbimo toliau naudositės Svetainėmis, bus laikoma, kad su jais sutinkate ir juos priimate. Aiškiai nurodysime datą, kada ši Privatumo politika buvo paskutinį kartą atnaujinta ir įsigaliojo.

Klausimai ir pastabos

Laukiame jūsų klausimų ir komentarų apie šią privatumo politiką. Norėdami pranešti apie žinomą ar įtariamą privatumo ar saugumo pažeidimą arba pateikti mums su privatumu ar saugumu susijusių klausimų ar skundų, susisiekite su mumis el. paštu customerservice@isc-mail.com arba raštu adresu InterNet Services Corporation, 1300 Altura Road, Fort Mill, South Carolina 29708, JAV.