IBOCity Registration
 Kalba:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano   Україньска  

Jus sveikina Yager Group!
Užsiregistruokite, kad gautumėte prieigą prie Yager Group mokymųVisi nepriklausomi verslo savininkai, norintys naudotis Yager Group teikiamais mokymais, turi užsiregistruoti ir sutikti su taisyklėmis. Prieš registruodamiesi įsitikinkite, kad žinote šią informaciją:

 • Amway Nario registracijos NVS numerį
 • Savo Amway registracijos datą
 • Rėmėjo Amway NVS numerį
 • Galiojančią mokėjimo kortelę (Visa arba MasterCard)
 • Kontaktinius duomenis, įskaitant el. pašto adresą
   

Yager Group registracija

Yager Group yra gavusi Amway akreditacijos programos (A+) pripažinimą, kaip Patvirtintas tiekėjas. Tai užtikrina, kad visi Yager Group nariai gauna aukščiausius pramonės standartus atitinkančius mokymus ir mokomąją medžiagą.

Kaip Yager Group narys jūs turėsite prieigą prie Verslo palaikymo medžiagos (VPM), renginių ir paslaugų, kurias siūlo Yager Group. Amway nariams registracija IBOCity ir VPM nėra privaloma.

Pagal A+ nurodymus, Yager Group VPM, renginiai ir paslaugos gali būti prieinamos tik tiems NVS, kurie užsiregistruoja kaip Yager Group nariai.
Yager Group svetainė IBOCity.com &ndash tai jūsų Yager Group mokymų portalas.

Tačiau IBOcity &ndash tai netik registracijos svetainė. Ji suteikia prieigą prie daugybės verslą palaikančių dalykų. Jūsų laukia: 

 • CD ir CED prenumeratoriams: Tęstinių verslo mokymų garso įrašų ir transliacijų biblioteka svetainėje IBOCity ir išmaniųjų telefonų programėlėse.
 • Informacinis centras su gausybe informacijos apie susitikimus, mokymų ir verslo palaikymo atsisiuntimais, prieiga prie verslo palaikymo medžiagos 
 • Yager Group TV, Yager Group eNaujienos ir daug daugiau.
 • Jūsų asmeninė svetainė, padėsianti išlaikyti savo verslo kūrimo pastangas, perspektyviesiems galėsite parodyti kokybišką pakvietimo vaizdo įrašą.
 • Informaciniai svetainės puslapiai lankytojams, kur galėsite pateikti daugiau informacijos apie savo verslą.
 • Pradžiamokslio puslapiai, padėsiantys jūsų naujiesiems Verslo savininkams žengti pirmuosius žingsnius.

Nepriklausomai nuo to, ar padedate užsiregistruoti savo naujam žemesniosios linijos partneriui, ar pats esate naujas NVS, tolimesniuose puslapiuose patogiai pateikiamas visas registracijos procesas.
© 1999 - 2024  Visos teisės saugomos
 Kalba:   English   Español   Français   한국어   Русский   Lietuviškai   Polski   český   Slovenskí   Deutsche   Nederlands   Italiano   Україньска  

Kopijuoti griežtai draudžiama. Bet koks autorinių teisių saugomo turinio ar prekės ženklo kopijavimas ar atkartojimas be išankstinio raštiško teisių turėtojo sutikimo yra laikomas Autorinių teisių ir Prekės ženklo įstatymų pažeidimu.
Dalyvavimas Yager Group tęstinio verslo mokymo programoje nėra privalomas.

Kalba:  Lietuviškai